Vedoucí výrobní linky

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/ÚSO
  • práce na PC
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (většina hlavních jídel za 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • práce v prosperující mezinárodní firmě

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace práce operátorů a jumperů výrobní linky, zajištění jejího plynulého chodu
  • vedení požadované dokumentace výrobního procesu dle stanovených předpisů a norem jakosti
  • provádění požadovaných záznamů a sběr dat o výrobě a její kvalitě
  • návrh a zodpovědnost za realizaci nápravných opatření, kontinuální zlepšování, aktivní podílení se na zavádění změn v procesu
  • provádění kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Firma: Manuvia, a. s.

Kontakt: Zuzana Fendrichová
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Telefon: +420 773 768 138

Kód: 222

Místo práce: Pardubice

Plat: 28000 - 31000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé