Vedoucí pracovník skladu Holandsko

Požadujeme

  • VŠ - Bc.
  • Dobrá znalost WMS a TMS systému
  • Znalost kancelářských systémů (Excel)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Znalost základů bezpečnosti práce

Nabídka

  • Zajímavé platové ohodnocení.

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace všech provozních činností ve skladu
  • Řízení a školení zaměstnanců ve skladu
  • Zajištění nejvyšší úrovně produktivity a kvality
  • Proaktivní řešení jakýchkoli odchylek a problémů
  • Plánování dodávek
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Nastavení a poskytnutí KPI pro řízení výkonu a definování cílů

Místem výkonu práce je Holandsko.

Svůj životopis pošlete na e-mail: prace-cz@manuvia.com.

Firma: Manuvia, a. s.

Kontakt: Zuzana Fendrichová
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Telefon: 773768138

Místo práce: Holandsko, Holandsko

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé