Technik údržby

Náplň práce

  • obsluha a základní údržba technického zařízení plynové kotelny, kompresorové stanice, chlazení, dusíkové stanice a ostatních zařízení v odpovědnosti oddělení¨
  • odpovědnost za technický stav celého vytápěcího systému
  • jednoduché stavební úpravy a opravy v areálu společnosti, zámečnické a elektrikářské práce k zabezpečení provozu, další technické a údržbářské práce dle potřeb společnosti

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Vyhláška 50, §6 a vyšší
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dynamické pracovní prostředí se silným důrazem na kvalitu a s orientací na zákazníka
  • Možnost pracovat s vyspělými technologiemi a další vzdělání v oboru
  • 5 týdnů dovolené

Finanční ohodnocení

  • 26 800 – 30 000 Kč

Váš životopis zašlete na e-mail: prace-cz@manuvia.com.

Firma: Manuvia, a. s.

Kontakt: Zuzana Fendrichová
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Telefon: +420 773 768 138

Kód: 222

Místo práce: Pardubice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé