Specialista nanášecích systémů

Náplň práce

  • příprava výrobních linek se zaměřením na dispenzní systémy
  • programování strojů (desktop robot, dispenzní stroje)
  • spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků
  • účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do vybavení výrobních linek
  • spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
  • spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe elektro
  • Znalost AJ
  • Základní znalost dispenzních systémů výhodou
  • Základní znalosti průmyslové automatizace
  • Manuální zručnost, kreativní a technické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém benefitů Kafeterie
  • Možnost nákupu značky Panasonic ve firemním e-shopu (výhodné ceny)
  • Firemní mobilní tarif
  • Zlevněné vstupenky na kulturní akce a další bonusy

Mzda

  • 35 000 – 40 500

Nástup

  • ihnednebo podle dohody

Svůj životopis pošlete na e-mail: prace-cz@manuvia.com.

Firma: Manuvia, a. s.

Kontakt: Zuzana Fendrichová
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Telefon: +420 773 768 138

Kód: 2

Místo práce: Pardubice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé