Projektový vedoucí

NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava a dohled nad zaváděním nových produktů do sériové výroby
  • komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny
  • zodpovědnost za přípravu a průběh výroby ověřovacích dávek
  • zodpovědnost za dodržení naplánovaných milníků projektu
  • koordinace činností ostatních oddělení továrny

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalšího cizího jazyka vítána
  • praxe na úrovni řízení/koordinace projektů výhodou
  • technické povědomí a znalost procesů ve výrobní společnosti výhodou
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • časová flexibilitu, ochotu absolvovat služební cesty

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost zapojit se do vývoje stále sofistikovanější audiotechniky
  • příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi ve svém oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie

Mzda

  • 40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Životopis zašlete na e-mail: prace-cz@manuvia.com.

Firma: Manuvia, a. s.

Kontakt: Zuzana Fendrichová
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Telefon: +420 773 768 138

Kód: 222

Místo práce: Pardubice

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé