Operátor/ka osazovacích strojů

Náplň práce

  • Obsluha, údržba a seřizování osazovací linky
  • Doplňování součástek
  • Vedení zápisů o procesu výrobní osazovací linky
  • Převážné samostatná práce se zodpovědností za kvalitu výrobků a efektivní výrobu

Požadujeme

  • Technické cítění, odolnost vůči stresu
  • Dokončenou SŠ nebo SOU – vhodné i pro absolventy
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, krátký a dlouhý týden, pravidelný režim – pracovní kalendář na rok dopředu)

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Pravidelné přestávky (odpočinková místnost)
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování (oběd 15Kč)
  • Další firemní benefity (např. výhodný tarif nebo sleva na produkty Panasonic)
  • Spolupráci na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Mzda

  • 24 000 – 28 000 Kč

Nástup

  • ihnednebo podle dohody

Svůj životopis zašlete na e-mail: prace-cz@manuvia.com.

Firma: Manuvia, a. s.

Kontakt: Zuzana Fendrichová
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Telefon: +420 773 768 138

Kód: 2

Místo práce: Pardubice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé