Montážní dělník se znalostí výkresů - 150 Kč/h čist. + náborový bonus 10 000 Kč

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu montážní pracovníky. Místo pracoviště se nachází v centru Plzně.

Náplň práce

  • montáž kuchyněk do letadel za pomocí ručního nářadí
  • práce s jednoduchoou výkresovou dokumentací

Požadujeme

  • manuální zručnost na velmi dobré úrovni (práce s aku vrtačkou, ručním nářadím a měřidly)
  • dobrý zrak
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost odpovědnost za výsledek
  • ochotu stále se učit
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • volné víkendy, práce na ranní a odpolední směny
  • motivující finanční ohodnocení 150 Kč/h čistého
  • náborový bonus 10 000 Kč
  • docházkový bonus
  • pravidelné zálohy
  • garantovaný výplatní termín
  • každodenní péče našeho koordinátora

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Firma: Wincott People

Kontakt: Anna Závodná
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Telefon: 800 400 499

Místo práce: Plzeň

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé